גולן טלקום, סוף פתיחת השוק

גולן טלקום, סוף פתיחת השוק

septembre 19, 2015 1 Par

למר משה כחלון, שר האוצר
העתק למידע : מר בנימין נתניהו, ראש הממשלה.
אדוני השר, יזמת את רפורמת החקיקה בענף התקשורת הסלולארית, מה שאפשר לשתי חברות חדשות להיכנס לשוק עם פתרונות חדשניים ומחירים תחרותיים, וכשבו זמנית נאלצו שאר חברות הענף הסלולארי להצטרף למהלך הורדת המחירים לטובת הצרכנים שאני נמנה איתם.

כיום, גולן טלקום בסכנת העלמות מנוף הענף הסלולארי הישראלי, מכוון שכפי שחברתFree בצרפת נשענת על רשת החברה המארחת אוראנז’, אין לחברת גולן רשת משלה והיא נשענת על הרשת של חברת Cellcom, כאשר ברישיון שלה צוין שעלייה לפתח רשת עצמאית עד סוף שנת 2015, מה שלא יהיה היות ומשרד התקשורת נוקשה ובלתי מתפשר.

הגנת הצרכנים שאנו נמנים ביניהם עוברת דרך ההגנה על חברת גולן, ואני מציע להקים ועדה להגנת צרכני חברת גולן כדי שהרות הנמנית על התקשורת הסלולארית הישראלית תערוך בדיקה חוזרת בעניין. גולן מנהלת 850000 מנויים. אם אנחנו נתאגד כולנו יחד, יהיה לנו מספיק כוח הכרעה כדי שהרשות תחיל שינויים במערכת זו.

אם חברה מתחרית תרכוש את גולן, המחירים שוב יהיו במגמת עליה, הם עלו 50 אגורות לדקה והשירותים יצומצמו.

פיתרון אלטרנטיבי שייתן שהות לחובה המיידית להקים רשת עצמאית יאפשר לגולן לאתר שותף פיננסי כדי לענות על דרישה זו. נציין שחברת גולן נהיה רווחית כבר מהשנה השלישית שלה.

בחתימה על עצומה זו, הצרכנים יפעילו את מלוא משקלם לטובת ההחלטה הנ »ל. לא רק המנויים של גולן הם בבעיה. אם המחירים שוב יעלו, שמונה מיליוני המנויים, ולא משנה באיזו חברה, יסבלו מהתוצאות. הגיע הזמן להגיב בדחיפות

חתום על העצומה